Поетичний вечір Ірини Берези

  21 травня у бібліотеці-філії13 Дворницька Анастасія та Леонід Борозєнцев провели творческий краєзнавчий вечір вінницької поетеси Ірини Березі під назвою "Життя після життя". Сама назва заходу – символічна. Ірина Станіславівна вже багато років проживає та працює на теренах Вінниччини, а виключно на українській мові почала писати з початку повномасшабного у вторгнення. Її поезії проникливі, болючі, справжні. Це поезії людини, яка покинула рідне місто, звичну рутину життя, втратила знайомих та улюблену роботу, але попри все продовжила творити. Не можна залишити з байдужим до манери прочитання, темпу голосу, подачі літературного доробку. Більшість віршів про пережиті переживання, щирі емоції, війну… Невелика їхня частина — інтимної лірики, адже за її словами «щастя любити тишу». Тим не менш, кілька віршів було писв'ячено її чоловікові, відомому фотохудожнику Vadim Vadkoz Kozlovsky. Вадим Андрійович представивши добірку своїх власних світлин у фоторяді, виведеного на проекто

Відкриття виставки Шрі Чінмоя у музеї ім. М. М. Коцюбинського
16 травня в стінах музея-садиби Михайла Коцюбинського відбувся інтермедіальний захід з нагоди відкриття виставки картин Шрі Чінмоя.

У ньому взяли участь працівники Заклад культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" -- спікери проекту #_Під_спалахи_сирен_та_блискавиць Анастасія Дворницька та Леонід Борозенцев, а також завідувачка філії № 13 Віра Гранатова.
До мистецького вечора долучились вінницькі поети Тетяна Шкурак, Оленка Сонце, Альона Нікітіна та Олег Крушельницький, а також творчі представники філософських трактатів Шрі Чінмоя.У просторій актовій залі розміщено величезну кількість живопосних шедеврів індійського філософа, кожен з яких доповнений авторськими цитатами. Відвідувачі мали можливість помедитивувати, долучитись до прочитання віршів, послухати пісень бенгальською мовою.
Лейтмотивом зустрічі стали міркування про мир, світло і добро. Старовинні інструменти, мелодії для душі. любовна та патріотична лірика, сакральний зміст картин -- це все забезпечило особливу атмосферу вечора.Дякуємо організаторам за запрошення, працівникам музею за чудову вінницьку локацію, а гостям за участь.
Картинна галерея тут залишеться до 25 травня.

Коментарі