Сашко Лірник - майстер української химерної казки

  До 60-річчя від дня народження Олександра Власюка на дитячому відділі за участю учнів середніх класів проведена презентація книги "Казки Сашка Лірника", видавництва "Зелений Пес", ілюстрації Інокентія Коршунова, читачі дізнались про цікаві факти з біографії письменника, переглянули мультфільм по сценарію Сашка Лірника "Моя країна _ Україна." Нагороди Золоте перо (2011) Нагорода «За заслуги перед Збройними Силами України» (2016), Орден «За заслуги» 3 ступеню (2019) Сашко Лірник (Олександр Власюк) – казкар-лірник, автор телевізійних програм та телеведучий, музикант, у минулому учасник українського dark ethno гурту «Вій», постійний учасник етнофестивалів, волонтер, сценарист українськихфентезійних фільмів та мультфільму «Моя країна – Україна.»

Казковий ельф

 

28 грудня відбувся третій новорічно-різдвяний майстер-клас в рамках проекту "Вітальні Святого Миколая". З особливим нетерпінням чекали діти на появу Святого Миколая, бо для них, насамперед – це свято веселощів та подарунків.
Святий Миколай привітав дітей, які проявили свої таланти - читали вірші, співали пісень і побажав миру та злагоди у кожну домівку! На цьому дива не закінчились, далі діти чаклували над виготовленням серветниці "Казковий ельф". Виріб, виготовлений власноруч, додасть святкового настрою, принесе в оселю трохи казки, буде чудовим подарунком для друзів.

Коментарі