Поетичний вечір Ірини Берези

  21 травня у бібліотеці-філії13 Дворницька Анастасія та Леонід Борозєнцев провели творческий краєзнавчий вечір вінницької поетеси Ірини Березі під назвою "Життя після життя". Сама назва заходу – символічна. Ірина Станіславівна вже багато років проживає та працює на теренах Вінниччини, а виключно на українській мові почала писати з початку повномасшабного у вторгнення. Її поезії проникливі, болючі, справжні. Це поезії людини, яка покинула рідне місто, звичну рутину життя, втратила знайомих та улюблену роботу, але попри все продовжила творити. Не можна залишити з байдужим до манери прочитання, темпу голосу, подачі літературного доробку. Більшість віршів про пережиті переживання, щирі емоції, війну… Невелика їхня частина — інтимної лірики, адже за її словами «щастя любити тишу». Тим не менш, кілька віршів було писв'ячено її чоловікові, відомому фотохудожнику Vadim Vadkoz Kozlovsky. Вадим Андрійович представивши добірку своїх власних світлин у фоторяді, виведеного на проекто

"Ми у творчості знаходимо себе"

 В рамках творчого проекту студії розвитку і дозвілля «Успіх» в бібліотеці-філії №17 відбулася презентація виставки творчих робіт «Ми у творчості знаходимо себе». На виставці представлені малюнки, виконані різними матеріалами: акварель, акрил, маркери, кольорові олівці, вироби в техніці паперопластики, дитячі малюнки про мир, добро, герої казок, персонажі з улюблених книг.
Ми щиро бажаємо нашим юним талантам втілювати свої сміливі креативні ідеї та запрошуємо долучатися до прекрасного і в творах пізнати частинку себе!

картини з власної колекції художнього класу, розвиваючого центру "Bambino"Коментарі