Поетичний вечір Ірини Берези

  21 травня у бібліотеці-філії13 Дворницька Анастасія та Леонід Борозєнцев провели творческий краєзнавчий вечір вінницької поетеси Ірини Березі під назвою "Життя після життя". Сама назва заходу – символічна. Ірина Станіславівна вже багато років проживає та працює на теренах Вінниччини, а виключно на українській мові почала писати з початку повномасшабного у вторгнення. Її поезії проникливі, болючі, справжні. Це поезії людини, яка покинула рідне місто, звичну рутину життя, втратила знайомих та улюблену роботу, але попри все продовжила творити. Не можна залишити з байдужим до манери прочитання, темпу голосу, подачі літературного доробку. Більшість віршів про пережиті переживання, щирі емоції, війну… Невелика їхня частина — інтимної лірики, адже за її словами «щастя любити тишу». Тим не менш, кілька віршів було писв'ячено її чоловікові, відомому фотохудожнику Vadim Vadkoz Kozlovsky. Вадим Андрійович представивши добірку своїх власних світлин у фоторяді, виведеного на проекто

Година актуалізації знань «Поезія починається з Кобзаря»

 Година актуалізації знань

«Поезія починається з Кобзаря»

 

     24 березня в рамках юнацького клубу «Читаю, вивчаю українською» відбулась чергова зустріч за межами бібліотеки. Втрете у ній взяли участь учні Приватної дитиноцентрованої школи HubSchool.

     Метою клубу є розвиток та вдосконалення знань з української мови, безпосереднє їх використання у повсягденному та майбутньому професійному житті дітей.

     Завідувач бібліотеки-філії 17 Анастасія Дворницька разом з бібліотекарем 6 філії Леонідом Борозєнцевим підготувала та провела годину актуалізації знань під назвою «Поезія починається з Кобзаря», яка була приурочена до 209-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Темою заняття було основна книга поета, особливості мови та мовлення.     Бібліотекарі продовжили розпочату на минулому занятті розповідь про можливості сучасних бібліотек та книжкові цікавинки. Впродовж зустрічі на екрані було представлено презентацію, а паралельно проведено мовний інтерактив. Година пройшла динамічно та насичено.

Фото © Леонід Борозєнцев

Коментарі