27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

«Красномовно зізнаємось у коханні» Міжнародний день рідної мови та День закоханих

 «Красномовно зізнаємось у коханні»

Міжнародний день рідної мови та День закоханих

    18 лютого в рамках юнацького клубу «Читаю, вивчаю українською» відбулась чергова зустріч за межами бібліотеки. Вдруге у ній взяли участь учні Приватної дитиноцентрованої школи HubSchool, цього разу — дев’ятикласники.

    Метою клубу перш за все є розвиток та вдосконалення знань з української мови, безпосереднє їх використання у повсягденному та майбутньому професійному житті дітей.

    Завідувач бібліотеки-філії 17 Анастасія Дворницька разом з колегами Леонідом Борозєнцевим та Валентиною Грабарівською провели цікаву інтерактивну годину під назвою «Красномовно зізнаємось у коханні», яка була приурочена до дня святого Валентина та рідної мови. Основною темою заняття було кохання, мова та мовлення. Увагу учнів було зосереджено на історії свят, їх побутуванні в сучасних реаліях, а також значимість у важкому сьогоденні.


    Бібліотекарі розповіли про можливості сучасних бібліотек, розгалуженість фонду та книжкові цікавинки. Впродовж зустрічі на екрані було представлено презентацію, а паралельно проведено мовний інтерактив. Година пройшла цікаво, насичено, успішно.

Фото © Леонід Борозєнцев
Коментарі