Сашко Лірник - майстер української химерної казки

  До 60-річчя від дня народження Олександра Власюка на дитячому відділі за участю учнів середніх класів проведена презентація книги "Казки Сашка Лірника", видавництва "Зелений Пес", ілюстрації Інокентія Коршунова, читачі дізнались про цікаві факти з біографії письменника, переглянули мультфільм по сценарію Сашка Лірника "Моя країна _ Україна." Нагороди Золоте перо (2011) Нагорода «За заслуги перед Збройними Силами України» (2016), Орден «За заслуги» 3 ступеню (2019) Сашко Лірник (Олександр Власюк) – казкар-лірник, автор телевізійних програм та телеведучий, музикант, у минулому учасник українського dark ethno гурту «Вій», постійний учасник етнофестивалів, волонтер, сценарист українськихфентезійних фільмів та мультфільму «Моя країна – Україна.»

Різдвяний віночок

 


Хочете поринути у світ прекрасного?
Створити щось красиве своїми руками?
Цікаво та корисно провести свій час? Сьогодні вихованці студії розвитку та дозвілля «Успіх» власноруч створили виріб «Різдвяний вінок».
Різдвяний вінок – особливий елемент новорічного інтер'єру, що був запозичений із Західної Європи. Це не лише прикраса, а й оберіг. Якщо повісити вінок на двері, то він обов'язково захистить Вас та родину від усіляких бід та негараздів, принесе щастя і достаток. Нехай цей різдвяний вінок захистить нашу Україну і принесе Мир і щастя в наші домівки. З Різдвом Христовим!


Коментарі