Сашко Лірник - майстер української химерної казки

  До 60-річчя від дня народження Олександра Власюка на дитячому відділі за участю учнів середніх класів проведена презентація книги "Казки Сашка Лірника", видавництва "Зелений Пес", ілюстрації Інокентія Коршунова, читачі дізнались про цікаві факти з біографії письменника, переглянули мультфільм по сценарію Сашка Лірника "Моя країна _ Україна." Нагороди Золоте перо (2011) Нагорода «За заслуги перед Збройними Силами України» (2016), Орден «За заслуги» 3 ступеню (2019) Сашко Лірник (Олександр Власюк) – казкар-лірник, автор телевізійних програм та телеведучий, музикант, у минулому учасник українського dark ethno гурту «Вій», постійний учасник етнофестивалів, волонтер, сценарист українськихфентезійних фільмів та мультфільму «Моя країна – Україна.»

Сергій Жадан: від 90-х до сучасності

      Сергій Жадан: від 90-х до сучасності  

    Приїзд до Вінниці топових українських літераторів  це завжди подія.

    Сергій Жадан — особистість різнобічна: одночасно поет, прозаїк, автор есе, перекладач і організатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих вистав і навіть акцій громадянської непокори.

    У книгах Сергія Жадана відбилися знакові події епохи: розпад СРСР, надії й розчарування, блукання умів, війна і пошуки виходу з кризи. І все це переломлюється  крізь призму людської особистості  живої, вдумливої, люблячої, яка страждає і намагається знайти опору в нещадному світі.


    "Сергій Жадан сьогодні — чи не найважливіша постать нової української літератури. Крім того, я сприймаю його як голос розуму і взірець чесної позиції письменника у наш розшарпаний час, у нашій вже вкотре в муках самонароджуваній країні".

© Олександр Ройтбур

    "Його ліричні вірші іноді зовсім не присвячені конкретній людині, це просто якась рефлексія, якийсь спалах. Але більшість з них — це реальні люди. Автор не хоче афішувати їхні імена, бо це люди, які опинилися на території війни". 

© Євгенія Науменко


    Харківський письменник, музикант та волонтер Сергій Жадан привозить до нашого міста низку своїх книжок, які нещодавно були перевидані в оновленому оформленні видавництвом Meridian Czernowitz, а також проводить низку концертів та автограф-сесію. 

    До його приїзду бібліотекарі філії №17 Анастасія Дворницька та Леонід Борозєнцев підготували книжкову виставку, щоб ширше ознайомити читачів із творчістю автора.

    На виставці представлено не лише книги автора: відвідувачі можуть ознайомитись з інтерв'ю та критичними матеріалами.

    Читаємо українською!
Поширюємо та популяризуємо найкраще українське!Коментарі