27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Вітальня Святого Миколая

 


З нагоди святкування новорічних свят, в рамках нового інтерактивного розважального проекта «Вітальня Святого Миколая» молодші користувачі бібліотеки - філії №17, разом із батьками, долучились до майстер-класу іграшки – гойдалки «Святий Миколай». Діти отримали новорічні подарунки, а на завершення свята намалювали новорічний плакат із побажаннями для наших захисників .
Цьогоріч свято особливе для українців, адже всі чекають не тільки на диво, а і на здійснення найзаповітнішої мрії про Мир та нашу Перемогу. Бажаємо, щоб радість торкнулась кожної української душі.


  Коментарі