27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Щирі та незламні

 Щирі та незламні 


Наразі по всій Україні розгорнуто майже чотири тисячі Пунктів незламності. Безпосередньо у Вінниці їх вже кілька десятків. Під час блекаутів на різноманітних локаціях можна отримати наступні послуги: обігрів, зарядку пристроїв, доступ до інтернету, розігрівання їжі, користування теплими ковдрами тощо.

Залежно від місцевості, Пункти відрізняються своєю специфікою. До прикладу, бібліотека-філія №17 ВМЦБС знаходиться у єдиному будинку всього району «Академічний», де встановлені сонячні батареї. Завдяки автономному електроживленню Пункт незламності користується широким попитом у населення: практично весь час тут є можливість підключитися до мережі Wi-Fi.

З цієї причини онлайн-робота та дистанційне навчання розпочинається з самого ранку, з моменту відкриття. Працівники щоденно ведуть облік відвідувачів, пропонують зручні місця кожному та слідкують за порядком. Незважаючи на невелику площу приміщення, зручність самого Пункту полягає у поділі бібліотеки на зони. Це дозволяє розмістити користувачів таким чином, аби вони не заважали один одному. Адже у філії потужний сучасний фонд та професіонали своєї справи, наші працівники. 

Під час довготривалих відключень освітлення батьки приводять дітей для можливості провести час у теплі за читанням книг, переглядом періодичних видань. Коли потреба у світлі зростає ще більше, бібліотека-філія №17 перетворюється на комфортний, надійний простір стабільності зв’язку, наявності тепла та єдності громадян. На випадок виходу з ладу встановленого у будинку альтернативного джерела енергії, Пункт оснащений генератором.

 


Матеріал підготовлений © Дворницька Анастасія, Борозєнцев Леонід


Коментарі