27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Бібліотека в кадрі


Протягом вересня бібліотека-філія №17 неодноразово потрапляла у публічний медіапростір соціальних мереж Іnstagram і Facebook. Читачі книгозбірні із задоволенням використовують  абонемент дитячого та дорослого відділу як локації для фотосесій та відеозйомок.


Справжнім сюрпризом стало вітання з нагоди Всесвітнього дня бібліотек від порталу  moemisto_vinnytsia на сторінці Іnstagram. Цікаві відеоакценти дитячого відділу книгозбірні   потрапили  на афішу новин міста.


Маленька читачка дитячого відділу й активна учасниця Студії дозвілля та розвитку "Успіх" Вікторія Бєлкіна у своєму відео "За що я люблю рідне місто" розповіла, що бібліотека в її списку посідає дуже важливе місце...

 

У дописі КЗ Видавничого дому "Моя Вінниччина" в  інтерв'ю її очільника Михайла Каменюка 17 філія згадується як одна з найсучасніших бібліотек міста. 


Радіємо, що  бібліотека залишається для громадськості місцем цікавих зустрічей, знайомств, спілкування й пізнання як для дорослих так і для дітей. Очікуємо на нові відео, які з задоволенням публікуватимемо й поширюватимемо на своїх сторінках.

Коментарі