27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Друга світова війна: український вимір


28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників у Другій світовій війні. У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях з нацистами в роки Другої світової війни на території України. Ті далекі події торкнулися кожної української родини. Сьогодні знову в Україні іде війна… Вісім місяців українці стоять на захисті свободи та територіальної цілісності.

В бібліотеці-філії №17 презентовано книжкову виставку «Друга світова війна: український вимір», де  представлено добірку художніх та документальних творів української та світової літератури, яку варто прочитати для осмислення трагічних подій історії людства загалом та України зокрема.


Коментарі