27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Вінницька звукова книга. Абіль Гасанов
 Абіль ГАСАНОВ (Азербайджан) народився в 1968 році в Баку. Працював журналістом в газеті й на кіностудії «Азербайджанфільм». Нині проживає в Німеччині. Входить до складу Німецького бюро Спілки слов’янських письменників України, за яку щиро вболіває в ці важкі часи. Надавав благодійну допомогу українським літераторам. 

 Став автором міжнародного літературного альманаху-проекту «Слов’янське небо» (Німеччина-Україна- Вінниця), новели для якого переклав українською Михайло КАМЕНЮК. 

 Читає заслужений артист України Володимир ПОСТНІКОВ.

Коментарі