27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

#Прочитати: осінній відеомарафон

 

Довгі осінні вечори можна використати для читання тих творів, на які не вистачило часу протягом літньої відпустки. Бажаєте познайомитись із творчістю талановитого письменника, книги якого запам’ятаєте надовго. Книжка українського письменника Артема Чеха «Точка нуль», який зараз перебуває на фронті, восени потрапила до короткого списку престижної премії Hotlist. Німецький переклад «Точки нуль» («Nullpunkt») увійшов до списку з 10 книжок-кандидатів. Його роман  "Хто ти такий?" минулого року переміг на літературній премії Книга року ВВС-2021 у номінації "Книга року ", а  "Район "Д" - б'є рекорди з продажів у книжкових інтернет-магазинах.

Сьогодні у рубриці #Прочитати про свого улюбленого автора розповість Олег Бєлкін, постійний читач бібліотеки-філії №17, що відвідує з родиною книгозбірню з перших днів її функціонування. 


Пропонуємо добірку посилань із відеоматеріаліами та останніми публікаціями про Артема Чеха: 

Коментарі