27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Мій рідний край – земля моєї долі. Юрій Плясовиця


Юрій Плясовиця – заслужений архітектор України, член Національної спілки архітекторів та письменників України, дійсний член Академії будівництва України та Української Академії Наук, засновник і понад два десятиліття керівник приватної творчої архітектурно-проектної майстерні «Плясовиця».

Справжнє визнання Юрій Олексійович отримав саме за свої архітектурні проекти. За більше ніж 40 років стажу практичної архітектурної діяльності став автором понад 250 реалізованих проектів культового, житлового, громадського та промислового призначення. Нагороджений урядовими та релігійними відзнаками.

Неординарність мислення та сміливість допомогли йому зреалізувати свій творчий потенціал і в царині літератури. Митець зізнається, дебютуваву літературі зовсім недавно: перша книга була написана, коли автору виповнилось шістдесят. Попри це, його бібліотека власних книг вражає: більше десятка творів, що написані у жанрах публіцистики та мемуарів.

Трилогію «AVE VINNYTSIA» автор присвятив виключно Вінниці та вінничанам. Усі книги серії доповнюють розповідь про Вінницю багату на історичні події та цікавих людей. В межах проєкту «Мій рідний край – земля моєї долі» з нагоди Дня Вінниці Юрій Олексійович презентує уривки з першої та другої книг.Коментарі