27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Квітни, Україно, і слався в віках


24 серпня 2022 року українці відзначатимуть визначну дату - 31 річницю української Незалежності, а сьогодні увага прикута до одного з найбільших її символів - Державного прапора.

Для багатьох поколінь українців синьо-жовтий стяг - це символ мужності, честі, гідності. Користувачі дитячого відділу бібліотеки-філії №17 переконані, що прапор України є підписом кожного українця під власними досягненнями та символом мотивації діяти й перемагати. До дня Державного прапора України талановиті діти мікрорайону "Академічний" підготували виставку дитячих малюнків "Квітни, Україно, і слався в віках!"


Коментарі