27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Я розкажу про тебе, Україно!

 

Україна - країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменьше знали її. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки. Країна чудова, багата, мальовнича, та героїчна боротьба за незалежність нашої України триває і по цей день. На території держави і зараз точаться бойові дії, гинуть справжні патріоти української землі, гинуть воїни і мирні люди. Ми повинні бути гідними загиблих, і не опустити знамено їхньої боротьби ні перед якими негараздами. Активні , талановиті діти, приймають участь у заходах бібліотеки-філії №17.
Бужор Сімона до Дня Незалежності України подарувала патріотично-пісенну композицію, а Олішинська Дарина намалювавши малюнок, коментує сюжет  віршем про символи України.

З Днем Незалежності , рідна Україно! Слава Україні! Героям Слава!
 


Коментарі