27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Літературні обрії Ніни Бічуї


« Літературні обрії Ніни Бічуї»
(До 85 річчя від дня народження Н. Бічуї)

Дорослішати і весело і важко водночас, адже на школярів чекають справжні людського призначення. Дитячий світ трохи гостріший і більше справдешній, і від того іноді жорстокіший, але завжди щиріший. Він для нас стає джерелом усього на світі, але нам не хочеться в ньому залишатися, бо людина повинна зрости… І саме про це книги Ніни Бічуї.
Нині читати – це модно. Є ті, хто любить читати, отже ми розгорнули книгу Ніни Бічуя оповідання «Де народжується сонце» й почали читати. В читанні оповідання приймали участь читачі: Єрхов Олексій, Стефанишен Тимофій, Горбань Дар'я, Горбань Марія, Іщук Софія.

Ніна Бічуя цікаві факти:
Народилася в Києві, більшу частину життя проживає у Львові. Дитинство припало на важкі воєнні та післявоєнні роки.
Ніна Бічуя – українська письменниця, літературознавиця, журналістка, перекладачка з польської мови, редакторка періодичних видань. дизайнерка сценічних костюмів та екс-завідувачка літературно-драматургічної частини театру для дітей та юнацтва у Львові.
Авторка публіцистичних творів, романів та низки книжок про дитинство для читачів шкільного віку.
Перша прочитана в дитинстві книжка — “Принц і злидар” Марка Твена. У п’ять років мама навчила Ніну відразу двох абеток: кирилиці й латини.
Ніна Бічуя має честь носити Орден Усмішки. Це міжнародна нагорода, яку присуджують діти. Перекладає з польської твори Ольги Токарчук, Яцека Бохенського, Людвіка Єжи Керна, Єжи Ґротовск.
Авторка книг «Дрогобицький звіздар», «Квітень у човні», «Родовід», «Бенефіс», «Десять слів поета», оповідань та повістей для дітей – «Канікули у Світлогорську», «Шпага Славка Беркути», «Звичайний шкільний тиждень», «Яблуня і зернятко».

" Письменниця яка дарує дітям радість."
Коментарі