27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Альманах “Вічний Мандрівник”


Найкращий подарунок для бібліотеки – це допитливі, уважні й небайдужі читачі. Ми радіємо кожній зустрічі з ними й намагаємось робити все можливе,  щоб наша бібліотечна родина ставала більшою. 

Колектив 17 філії щиро дякує  неймовірному Павлу Драгобецькому, читачу нашої бібліотеки, який перебуваючи за межами міста пам’ятає про книгозбірню на Академічному. Павло з дружиною Анною неодноразово дарували книги, а нещодавно придбали туристичний альманах «Вічний мандрівник» про подорожі Україною та за її межами.


Радіємо, що отримали український журнал на кшталт «National Geographic» чи «Вокруг света», що надихатиме пізнавати світ та рідний край. Новий географічний часопис, який об’єднує українських мандрівників, журналістів, фотографів, природознавців та усіх, хто не уявляє свого життя без подорожей та пізнання навколишнього світу, віднедавна можна знайти на стелажах із періодикою у нашій бібліотеці.


Коментарі