27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Я - українка і пишаюся цим! (До Дня Української Державності)

 

Я - українка і цим пишаюсь,

Щаслива,що живу на цій землі,

Що ранкам сонячним твоїм всміхаюсь

Які дарують всю красу мені.

                                                                                                Галина Несмашна
Ми – українці народилися в країні зі славною історією, багатою культурою. Із здобуттям незалежності Україна стала самостійною, суверенною державою. За цей час нашому народу довелось пережити чимало лих. Сьогодні в умовах війни кожен усвідомив: він - громадянин України. Наші найменші читачі попри юний вік також мають свою чітку позицію і з високо піднятою головою промовляють, що вони – українці!

Знайомтесь – талановита й різностороння Симона Бужор є читачкою Вінницької міської бібліотеки №17 з дня відкриття книгозбірні. Всі добре запам’ятали дівчинку, що впізнала очільника міста та із дитячою безпосередністю мала з ним цікаву розмову.

Симона окрім читання відвідує студію вокалу «Сузір’я», займається народними танцями та акробатикою. До Дня Української Державності вона підготувала виразне декламування поезії «Журавлик» та пісню з репертуару Христини Соловій «Українська лють».
Коментарі