27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Олександр Дюма: золоті сторінки французької класики


24 липня року виповнюється 220 років від дня народження одного з найвідоміших й найулюбленіших письменників французької класичної літератури. Олександр Дюма – це не лише видатний французький романіст, але і поет, історик, економіст, публіцист, мандрівник, кулінар, а також людина демократичних поглядів, атеїст, матеріаліст, борець з забобонами і шовінізмом, політолог. У житті Дюма не поступалася власним персонажам. Він брав активну участь в ліберальному русі 1830-х років, очолював різні журнали, газети та театри, здійснив декілька подорожей, які описав у своїх пригодницько-авантюрних романах.

У фонді Вінницької міської бібліотеки №17 можна знайти унікальні книги геніального письменника, які варті широкої популяризації. Ці книги дають уяву про велич таланту світового масштабу та нагадують про актуальність творів Олександра Дюма поза часовим виміром.










Коментарі