27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Побачення з талантом
На початку червня в Україні відзначають День журналіста - професійне свято українських журналістів та всіх, хто працює у сфері медіа. На наше прохання провести зустріч із дітьми у межах проєкту «Профі-fest» відгукнулась журналістка редакції RIA і 20 хвилин Наталія КОРПАН.


Наталія розповіла про власний досвід у професійній сфері – як прийшла у фах, де навчалась, як влаштовувалась на роботу, окреслила можливості постійного особистісного зростання та розкрила спектр ризиків, які виникають у ході роботи. Низку спеціальних питань для обговорення було підготовлено гостею у вигляді презентації.


За жвавою розмовою у тісному колі активної молоді, людей які надзвичайно переймаються інформацією, було створено фоторамку, яка відображала сучасні інформканали, з якиих ми черпаємо оперативні сповіщення про розвиток подій та новин.


Щира і невимушена розмова була забарвлена позитивними емоціями та прикрашена посмішками, всі були оптимістично налаштовані і, відтак, активно комунікували. 


Для найактивнішої учасниці Наталія підготувала сюрприз - кружку з логотипом редакції. Зі слів переможниці ми дізнались про її найзаповітнішу мрію стати журналісткою, а спілкування з Наталею дало усвідомлення того, що вона не помилилася у своєму виборі.


Дякуємо пані Наталії за цікаву та змістовну зустріч. Бажаємо повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів, цікавих проєктів та щирої уваги небайдужого оточення!


А молодь, що перебуває у пошуках самовизначення запрошуємо до бібліотеки ознайомитися із добіркою літератури, що сприятиме підготовці до усвідомленого вибору власної освітньої траєкторії та майбутньої професійної діяльності.


Коментарі