27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Мій татусь найкращий в світі


18 червня у рамках традиційного проекту «Мистецькі вихідні» за інформаційної підтримки гуманітарного хабу «Я - Маріуполь» творчий простір Центральної міської бібліотеки для дітей і юнацтва став місцем сімейного відпочинку для активних читачів книгозбірні та родин переселенців із Маріуполя.


Оскільки День батька відзначається в Україні та більшості країн світу у третю неділю червня творчий захід називався «Мій татусь найкращий в світі». Діти дізналися історію свята, зіграли інтерактивну вікторину на платформі онлайн-сервісу Kahoot і виготовили вітальну листівку для найрідніших татусів.

Організатори події подбали, щоб батькам було приємно проводити час із дітьми. Окрім чудового дозвіллєвого дворику на території бібліотеки на гостей чекав сюрприз від волонтерів –  смачна піца та корисні напої.


Вітаємо всіх татусів зі святом, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись надійною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Сподіваємось, що спільний вікенд у бібліотеці стане найкращим видом родинного відпочинку!

Коментарі