27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Літній відеомарафон #Прочитати


Шукаєте книги, які варто прочитати? Для поціновувачів якісної літератури завжди хочеться знайти щось по-справжньому цікаве, що захопить із перших сторінок. Щоб полегшити процес вибору якісної літератури продовжуємо рубрику #Прочитати у форматі літнього відеомарафону з порадами від наших активних читачів. У нашому марафоні ви знайдете найзахопливіші, найцікавіші та найпопулярніші твори сучасних і класичних авторів у різноманітих жанрах.

Сьогодні про свої літературні вподобання розповість Рената Северіна. Допитлива й ерудована читачка обирає різні книги: романтичні та надихаючі, серйозні та реалістичні, пізнавальні й мотиваційні. Педагог за фахом, вона читає з дитинства, захоплюється творчістю українських та світових класиків, цікавиться новинками сучасної літератури, відвідує книжкові фестивалі. Книги не можуть існувати без уважних читачів, отож літературні поради від Ренати Сергіївни.

Коментарі