27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Вітрячок до Дня батька

З цупкого аркуша листка,

Зроблю верткого вітрячка,

Хай лопотить в моїй руці,

Немов летить на вітерці.


Маленький вітрячок можна зробити власноруч, адже він має доволі просту конструкцію. Вихованці  студії розвитку та дозвілля  "Успіх" зробили поробку, та збираються розмісти вітрячок на вулиці , щоб  спостерігати за рухом та силою вітру!
Щоб літо здавалось цікавим, обов'язково в бібліотеці - філії №17 візьміть почитати інтерактивний журнал "Чарівний ліхтарик", де є безліч цікавих і корисних рубрик!

Коментарі