Бібліотечний коворкінг

  Сучасна бібліотека має бути привабливою для читачів. Руйнуємо стереотипи тих, хто їх не відвідує та не має уявлення, які послуги можна отримати в сучасній книгозбірні. Одне з призначень бібліотеки в суспільстві – бути місцем для навчання, особистісного й фахового розвитку для кожного, хто має в цьому потребу. Запрошуємо до бібліотечного коворкінгу – робочого простору з комп'ютерами та WI-FI зв'язком для самостійної роботи. Відвідувачі коворкінгу мають можливість працювати, вчитися, користуватися Інтернетом, проводити тренінги, майстер-класи, влаштовувати різні соціальні й культурні заходи. Щоб потрапити до коворкінг-центру, слід стати користувачем книгозбірні, а внутрішньо переміщені особи можуть записатися безкоштовно. Для багатьох мешканців мікрорайону «Академічний», бібліотека стала не тільки місцем, де  можна взяти книжку та познайомитись з українською культурою,  це громадський простір, який об ’ єднує людей різного віку та професій для спілкування й співпраці. Приєдну

#Під_спалахи_сирен_та_блискавиць (Part 2).

        У Вінниці на підтримку ініціативи МКІП та Держмистецтв щодо популяризації правдивого якісного літературного контенту, був започаткований мистецький проект #Під_спалахи_сирен_та_блискавиць, який передбачає різні форми спілкування з читачами, учасниками творчих клубів та потенційними користувачами бібліотек.
        Зараз це — літературні відеозаписи за участю вінничан, а також серія творчих зустрічей-концертів наживо.

        Другий «Спалах» відбувся 5 травня у актовій залі Вищого професійного училища №7 (Вул. Київська, 118) за сприянням "Вінницької міської централізованої бібліотечної системи" за участю творчої групи "Кофе-Баттл".

        За традицією на вечорі звучали тексти, як відомих в Україні та за її межами авторів, так і поєтів-вінничан. Цього разу вечір був розпочатий фрагментом короткого есе Ірини Євси, спікери заходу, співробітники Вінницької міської бібліотечної системи філій №17 та №6 Анастасія Дворницька та Леонід Борозенцев, знайомили слухачів із творами Богдани Гайворонської, Ганни Малігон, Марини Пономаренко, Тетяни Ковалевич, Ingi Gerda.

        З вінничан у тематичному концерті взяли участь Дар'я Паламарчук, Марина Кордонець, Тетяна Шкурак, Олег Крушельницький, Валентина Капшук, Свнтлана Котляр, Іван Півторак, Наталя Леньо. Окремим блоком виступили Вероніка Остапчук та Сергій Запіченко.

 


        Доброю традицією стала співпраця з поетами музиканта гурту ANTARES, Вальтера Моссмана, у його виконанні слухачі змогли почути Річі Блекмор — «Maybe next time», «Anybody There», Blackmore's Night — «Carry On...Jon», Gary Moore — «Loner», John Norum — «Vasastan».

Фото © Максим Краснопір (Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій»)
Стрім © Катерина Цвігун (Вінницька центральна міська бібліотека імені І.Бевза).


 

 

Коментарі