27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Клуб любителів Інтернету

Опанувати комп’ютер ніколи не пізно. Це під силу кожному, незважаючи на вік та інші фактори. Людям поважного віку не варто боятися змін і приходу нових технологій. Навпаки, чимало сервісів якраз створюють для того аби полегшити життя та навіть на пенсії не залишати особистісний розвиток.

Олександр Васильович веде активний спосіб життя, обожнює велопрогулянки, читає краєзнавчу літературу, захоплюється знімкуванням пам'яток та визначних місць нашого міста. Має за мету навчитися сортувати та редагувати свої світлини.

Ерудована Наталія Борисівна багато читає, цікавиться філософією. Виконанню її читацьких запитів допомагає мережа електронних бібліотек. Наполеглива читачка найближчим часом планує навчитися копіювати та зберігати потрібну інформацію за допомогою хмарної платформи Google Диск.

Запрошуємо літніх людей на заняття. Будьмо на часі!

Коментарі