27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Сучасна бібліотека – територія активного дозвілля

 

На численні прохання юних учасників студії розвитку та дозвілля «Успіх» ми знову запросили Репетацьку Марту Вячеславівну, тренерку МДЮСШ №1, власницю спортивного клуба «Elegance-Sport» для проведення заняття з художньої гімнастики.Наставниця розпочала тренування з розминки, далі – поступовий перехід до комплексу вправ для розвитку різних груп мязів. Марта Вячеславівна підібрала завдання відповідно до індивідуальних можливостей кожної дитини. Динамічні активності в ігровій формі надзвичайно сподобалися енергійній малечі.


Виготовлення обємних гімнастів із паперу стало завершальним етапом заняття. Дякуємо Марті Вячеславівні за організацію корисного та цікавого  дозвілля дітей!

Коментарі