27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Бібліотечний коворкінг

 

Сучасна бібліотека має бути привабливою для читачів. Руйнуємо стереотипи тих, хто їх не відвідує та не має уявлення, які послуги можна отримати в сучасній книгозбірні.

Одне з призначень бібліотеки в суспільстві бути місцем для навчання, особистісного й фахового розвитку для кожного, хто має в цьому потребу. Запрошуємо до бібліотечного коворкінгу робочого простору з комп'ютерами та WI-FI зв'язком для самостійної роботи.

Відвідувачі коворкінгу мають можливість працювати, вчитися, користуватися Інтернетом, проводити тренінги, майстер-класи, влаштовувати різні соціальні й культурні заходи. Щоб потрапити до коворкінг-центру, слід стати користувачем книгозбірні, а внутрішньо переміщені особи можуть записатися безкоштовно.


Для багатьох мешканців мікрорайону «Академічний», бібліотека стала не тільки місцем, де можна взяти книжку та познайомитись з українською культурою,  це громадський простір, який обєднує людей різного віку та професій для спілкування й співпраці. Приєднуйтесь до нас, приходьте  із родиною та друзями. Чекаємо на Вас!!!
Коментарі