27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Герої не вмираютьВ Україні щорічно 23 травня відзначається День героїв, свято на честь українських борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, гайдамаків, січових стрільців, воїнів Армії УНР, ОУН-УПА, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО/ООС, військових ЗСУ, що мужньо боронять нашу країну.


День Героїв - це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських воїнів.

Під час заходу творчі й талановиті діти бібліотеки  вирішили створити українських захисників воїнів-козаків у техніці конструювання з кольорового паперу.

Діти розуміють і шанують подвиг героїв, які боролися й продовжують боротися за волю, свободу, незалежність і суверенітет України.

Коментарі