27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Світ літературних захоплень: діалог поколінь


У світі є чимало книжок і кожна з них особлива. Одні змушують нас замислитися над чимось, інші – мріяти та створювати щось нове. Література кожного покоління має свій часовий вимір: змінюються письменники, світогляди, бачення та вподобання. 

Незмінним залишається лише місце зустрічі розумних і начитаних людей. Вінницька міська бібліотека № 17 - сучасний простір, що поєднує книгоманів різних поколінь. Тішить те, що читацька родина нашої книгозбірні збільшується. Запевняємо: робитимемо все можливе, щоб і надалі на полицях бібліотеки була цікава література.


Коментарі