27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Під спалахи сирен та блискавиць (відеопоезія, 3 частина)

        Ось і настав травень місяць. Але він далеко не такий, до якого звикли ми та наші близькі, родичі та далекі знайомі, нарешті, діти. Третій місяць війни в Україні. Він розпочався з православного Великодня, натомість святкові дні відбувалися в умовах безупинного і кривавого збройного протистояння на багатьох територіях нашої держави. 

        Коли закінчиться війна — питання поки що відкрите і досить непросте, але ми твердо віримо у перемогу, у силу української армії та незламність нашого народу. Третій місяць війни, вочевидь, пройде під знаком цього протистояння.  Кожен із нас вносить свій вирішальний вклад у світле майбутнє Батьківщини. Ми маємо залишатись відповідальними, сильними та мужніми, що б там не сталось!

            Свої вірші читає Тетяна Шкурак учасниця мистецького проекту #Під_спалахи_сирен_та_блискавиць, який було започатковано у Вінниці на початку війни на підтримку ініціативи МКІП та Держмистецтв закладом культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" за участю творчої групи «Кофе-Баттл».

Публікацію підготували
бібліотекарі філій №17, №6
©️
Анастасія Дворницька, Леонид Борозенцев
Фото, відео ©️ Максим Краснопір

 

 

Коментарі