27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Подаруй бібліотеці книгу


Подаруй бібліотеці книгу - акція, яка вже не перший рік діє в усіх книгозбірнях світу! Будь-яка книга з вашої особистої бібліотеки, яку ви вже прочитали, прочитала ваша дитина, знайде своє місце на полицях філії та стане доступною іншим читачам.


Ми радо приймаємо книги  для наповнення книжкового фонду нашої бібліотеки, адже знаємо, що вони підібрані власниками із теплотою і пошаною до книги та читання.


Приєднуйтесь до кола наших друзів, які подарували книги для читачів бібліотеки. Ваші подарунки поповнять книжковий фонд і будуть достойно оцінені читацьким загалом бібліотеки-філії №17!

Коментарі