27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

#Прочитати: сучасна українська проза


Сьогодні у рубриці «Прочитати» роман Доржа Бату «Моцарт 2.0». Дорж Бату, справжнє ім'я Андрій Васильєв – український письменник бурятського походження, що з 2011 року живе та працює в США. У минулому журналіст, однак із 2013 року почав працювати у лабораторії на підприємстві, де виробляли та випробовували високотехнологічні деталі й вузли для космічних апаратів. З 2016 року працює оператором корекції траєкторій, спочатку в Центрі керування польотами NASA, а з 2020 року – в засекреченій  структурі.

Станом на 2021 рік видав чотири романи, які стали бестселерами в Україні: Франческа. Повелителька траєкторій (2018), Франческа. Володарка офіцерського жетона (2019), Моцарт 2.0 (2020) та Таємниця старого Лами (2021).У романі «Моцарт 2.0» переплітаються вигадка й реальні та дуже цікаві факти про життя і творчість Моцарта, детективний сюжет за участі нової подруги композитора офіціантки Стейсі та роздуми про сенс життя. А завдяки QR-кодам із відеороликами, що розкривають секрети створення книжки, читачі поринуть в особливу атмосферу цієї історії!

Коментарі