27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Зачинатель української байки

 


Євген Павлович Гребінка (2 лютого) 1812 р. – (15) грудня 1848 р.

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулися голосні читання до 210-річчя від дня народження Євгена Павловича Гребінки. Перше визнання і літературну славу Євгену Гребінці принесли байки, видані в 1834 році.

Гребінка у своїх байках відображав суперечності тогочасної дійсності. Спостерігаючи соціальну несправедливість, він говорив сувору і сміливу правду. Сучасники тепло згадують Гребінку-педагога, Євгеній Павлович викладав літературу у військових закладах, відзначають його любов до літератури, якою він завжди умів захопити своїх вихованців. Сьогодні, відзначаючи ювілей байкаря, юні читачі взяли участь у голосних читаннях.
Коментарі