27 березня – Міжнародний день театру.

  27 березня – Міжнародний день театру.      Серед цікавих дат березня бібліотекарі надають особливого значення міжнародному дню театра .       27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.      До цього свята бібліотекарі філії №6 та №17 Леонід Борозєнцев та Анастасія Дворницька на базі філії №17 підготували книжкову виставку, розглядаючи яку, читачі можуть дізнатися про українській театр, його видатні постаті та театри Вінниці.      Традиційно цей день проходить під девізом «Театри як засіб взаєморозуміння та зміцнення миру між народами».      День театру — це свято всіх працівників театру, а не тільки акторів. Тут немає другорядних професій, тому цей день відзначають також режисери-постановники, продюсери, звукоінженери, сценаристи, світлотехніки, гардеробники та білет

Закладинки-кутики власноруч

 


Малята на сьогоднішньому майстер-класі виготовили креативні, симпатичні , індивідуальні закладинки для книг. Кожна книжка має прожити довге життя і зберегтися в охайному вигляді.
Саме наші закладинки-кутики посприяють цьому. Пропонуємо вам зайнятись корисною справою, і більше не гортати поспіль сторінки книг , а відразу відкрити потрібну. Дизайн закладинки можна постійно змінювати, даруючи собі при цьому позитивні емоції. Творчих успіхів!


Коментарі