Поетичний вечір Ірини Берези

  21 травня у бібліотеці-філії13 Дворницька Анастасія та Леонід Борозєнцев провели творческий краєзнавчий вечір вінницької поетеси Ірини Березі під назвою "Життя після життя". Сама назва заходу – символічна. Ірина Станіславівна вже багато років проживає та працює на теренах Вінниччини, а виключно на українській мові почала писати з початку повномасшабного у вторгнення. Її поезії проникливі, болючі, справжні. Це поезії людини, яка покинула рідне місто, звичну рутину життя, втратила знайомих та улюблену роботу, але попри все продовжила творити. Не можна залишити з байдужим до манери прочитання, темпу голосу, подачі літературного доробку. Більшість віршів про пережиті переживання, щирі емоції, війну… Невелика їхня частина — інтимної лірики, адже за її словами «щастя любити тишу». Тим не менш, кілька віршів було писв'ячено її чоловікові, відомому фотохудожнику Vadim Vadkoz Kozlovsky. Вадим Андрійович представивши добірку своїх власних світлин у фоторяді, виведеного на проекто

Історія бібліотеки

Бібліотеку засновано у 1967 році. Вона розташовувалась у приміщенні площею 80 кв.м за адресою вулиця Пирогова, 115. В 1976 році після утворення централізованої бібліотечної системи м. Вінниці бібліотека увійшла до її складу як філія № 17.

У червні 2021 року рішенням виконкому Вінницької міської ради від 03.06.2021 № 1348 в оперативне управління закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" було передано приміщення площею 94,6 кв.м, розташоване в щойно збудованому багатоквартирному житловому будинку житлового району "Академічний" по вул. Тимофіївській.

Дане приміщення передане бібліотеці-філії № 17.

Коментарі