Сашко Лірник - майстер української химерної казки

  До 60-річчя від дня народження Олександра Власюка на дитячому відділі за участю учнів середніх класів проведена презентація книги "Казки Сашка Лірника", видавництва "Зелений Пес", ілюстрації Інокентія Коршунова, читачі дізнались про цікаві факти з біографії письменника, переглянули мультфільм по сценарію Сашка Лірника "Моя країна _ Україна." Нагороди Золоте перо (2011) Нагорода «За заслуги перед Збройними Силами України» (2016), Орден «За заслуги» 3 ступеню (2019) Сашко Лірник (Олександр Власюк) – казкар-лірник, автор телевізійних програм та телеведучий, музикант, у минулому учасник українського dark ethno гурту «Вій», постійний учасник етнофестивалів, волонтер, сценарист українськихфентезійних фільмів та мультфільму «Моя країна – Україна.»

Історія бібліотеки

Бібліотеку засновано у 1967 році. Вона розташовувалась у приміщенні площею 80 кв.м за адресою вулиця Пирогова, 115. В 1976 році після утворення централізованої бібліотечної системи м. Вінниці бібліотека увійшла до її складу як філія № 17.

У червні 2021 року рішенням виконкому Вінницької міської ради від 03.06.2021 № 1348 в оперативне управління закладу культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" було передано приміщення площею 94,6 кв.м, розташоване в щойно збудованому багатоквартирному житловому будинку житлового району "Академічний" по вул. Тимофіївській.

Дане приміщення передане бібліотеці-філії № 17.

Коментарі